To jednoduché udělat komplikovaně je běžnou praxí. Komplikované udělat jednoduše, opravdu jednoduše… to je kreativita.

Charles Mingus, jazzový muzikant

Náš příběh začal touhou po spojení dvou zdánlivě neslučitelných oblastí – klasických tištěných médií a videa. Debaty o soumraku novin a magazínů nás neodradily, právě naopak. Dotýkat se papíru je terapeutické, relaxační a dává možnost uniknout ze zajetí modrého světla obrazovek.

Video zas přináší intenzivní emoce a v desítkách vteřin odvypráví to, na co je potřeba mnoho slov. Nabízíme nové možnosti propojení obou oblastí a vytváříme tím unikátní prezentaci na míru vašim potřebám. Jsme tým s dlouholetými zkušenostmi v PRINT-FOTO-VIDEO produkci s vazbami na ty nejlepší lidi z oboru. Kreativní proces je pro nás týmový sport, a proto spolupracujeme s řadou umělců, spisovatelů, režisérů, kameramanů a fotografů.

Rádi se staneme vaším tvůrčím partnerem, ať už potřebujete reklamní spot, firemní prezentaci, eventové video, dokumentární film, fotoprodukci či cílenou printovou kampaň pro vaši značku.

Nenabízíme žádné klišé v podobě líbivých obrázků, PR textů a stále se opakujících marketingových hesel. Snažíme se porozumět vám i vašim klientům. Prostředkem k dosažení vašich cílů mohou být kromě videí a fotografií také Noviny&Novinky z našeho vydavatelství, které překračují hranice na lince Praha–Berlín.